Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Przełaj – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł199 m² 2 005,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący dom w spokojnej, cichej, pięknej okolicy - Przełaj (gmina Sędziszów, pow. jędrzejowski). Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska(Przełaj + 19 km)

354 000 zł72 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sielskie Siedlisko, to ciekawa propozycja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Nieruchomość to duża działka 2800 m2, dom o powierzchni użytkowej 72m2, murowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Charsznica

Charsznica(Przełaj + 13 km)

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Nowoczesny piękny Parterowy Dom z Poddaszem użytkowym 160 m2 oraz dużym garażem 40m2 Dom znajduje się 32-250 Charsznica-Miechów woj Małopolskie na Działce 1000m2 (10 arów) numer.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Wolbrom(Przełaj + 21 km)

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w cenionej i dobrze skomunikowanej części miasta Wolbromia - przy ul. Żwirki i Wigury. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Sędziszów(Przełaj + 10 km)

940 000 zł315 m² 2 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy ulicy o rosnącym potencjale inwestycyjnym bezpośrednio w sąsiedztwie rozwijającej się strefy przemysłowej. Taka lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Pradła(Przełaj + 22 km)

670 000 zł230 m² 2 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam nieruchomość z olbrzymim potencjałem w Pradła na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Pradła gmina Kroczyce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Barbary

Pilica(Przełaj + 21 km)

430 000 zł222 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do skorzystania z atrakcyjnej oferty sprzedaży budynku z dużym potencjałem. Lokalizacja: pilica, powiat zawierciański Powierzchnia użytkowa: 222 mkw. Powierzchnia działki: 180 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rejowiec(Przełaj + 21 km)

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! rezerwacja odwołana. Dostepne! na sprzedaż Przytulny dom Wolnostojący o powierzchni 88m2 wraz z budynkami gospodarczymi, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Cisowa

Cisowa(Przełaj + 18 km)

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 907 m²

Marzy Ci się dom przy stokach narciarskich i plaży jednocześnie? Dom pomiędzy Katowicami, a Krakowem. Piętrowy dom wolnostojący gotowy do zamieszkania z garażem na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pokrzywnica

Pokrzywnica(Przełaj + 21 km)

278 500 zł116 m² 2 400,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu mieszkalnego jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Pokrzywnica, gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 1000-lecia

Sędziszów(Przełaj + 10 km)

999 000 zł358 m² 2 790,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny, duży dom, położony w Sędziszowie przy ul. 1000-lecia. Jest to dom parterowy, z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej około 360m , wybudowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij