Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Przełaj - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Klemencice

Klemencice(Przełaj + 19 km)

997 499 zł20 695 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 2,069 ha Klemencice, gm. Wodzisław przy trasie S7. - powierzchnia 20 690 m (2,069 ha). - lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 (warszawa Kraków). - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Wólka Starzyńska(Przełaj + 22 km)

179 000 zł8 978 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Wólka Starzyńska, gmina Szczekociny, powiat zawierciański, powierzchnia 8 978 m2, sprzedam, 179 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska(Przełaj + 23 km)

159 000 zł943 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lgota Wolbromska, w gminie Wolbrom. Działka 1 Powierzchnia: 1142 m Cena: 189 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Charsznica

Charsznica(Przełaj + 13 km)

1 750 000 zł10 601 m² 165,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową, położoną w Charsznicy, w sąsiedztwie sklepu Biedronka. Działka posiada możliwość wjazdu z dwóch dróg z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Raszków

Raszków(Przełaj + 7 km)

153 000 zł1 618 m² 94,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych pod nowy piękny dom, położonych w miejscowości Raszków powiat Jędrzejowski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa zabudowana Mstyczów

Mstyczów(Przełaj + 3 km)

2 750 000 zł81 000 m² 33,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leach & Lang Property Consultants prezentuje ofertę na wyłączność - rozległy teren inwestycyjny na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 8 ha 10 ar położona w Mstyczowie, gmina.