Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Przełaj

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Przełaj

Przełaj,świętokrzyskie

399 000 zł199 m² 2 005,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący dom w spokojnej, cichej, pięknej okolicy - Przełaj (gmina Sędziszów, pow. jędrzejowski). Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Pilica

Pilica(Przełaj + 21 km)

770 000 zł146,26 m² 5 264,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szukasz miejsca, w którym można zwolnić tempo i odpocząć od miejskiego zgiełku? Ten dom w Pilicy może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na sprzedaż oferujemy wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miechów

Miechów(Przełaj + 20 km)

840 000 zł16 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miechów

Miechów(Przełaj + 20 km)

253 900 zł5 078 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z mpzp - gotowa pod twoją inwestycję mieszkaniową Przeznaczenie mn | Zabudowa jednorodzinna | Brak konieczności wz | Spokojna okolica ****** rozkład / zabudowa: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Miechów(Przełaj + 20 km)

395 000 zł49,15 m² 8 036,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Miechów

Miechów(Przełaj + 20 km)

1 800 000 zł4 196 m² 428,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Miechowie , bezpośrednio przy trasie E7 w ciągu tras europejskich E28 i E 77. Działka leży blisko ronda wyjazdowego na nowobudowana autostradę do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Siedliszowice

Siedliszowice(Przełaj + 20 km)

175 000 zł1 590 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Siedliszowice w gminie Kroczyce. Na działce znajdują się 2 budynki gospodarcze, które mogą zostać zaadaptowane na cele mieszkaniowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Klemencice

Klemencice(Przełaj + 19 km)

997 499 zł20 695 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 2,069 ha Klemencice, gm. Wodzisław przy trasie S7. - powierzchnia 20 690 m (2,069 ha). - lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 (warszawa Kraków). - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Książ Wielki(Przełaj + 17 km)

790 000 zł261,03 m² 3 026,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Dom Z dużym potencjałem inwestycyjnym 1359 m | książ wielki | blisko S7 I strefy ekonomicznej inwestycja Z przyszłością lokalizacja, która zyskuje na wartości Na sprzedaż dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Miechów-Charsznica(Przełaj + 13 km)

2 480 000 zł10 329 m² 240,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Charsznica. Działka inwestycyjna o pow. 1,0329 ha, zabudowana 2 halami. Działka komercyjna w całości utwardzona (bruk, beton asfalt) objęta mpzp (oznaczona jako 7u24, 7p5, 7u/p10) tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Nagłowice(Przełaj + 21 km)

120 000 zł10 500 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

/English version below/ lokalizacja: nagłowice, położone w województwie świetokrzyskim, w powiecie jędrzejowskim, w gminie Nagłowice. Miejscowość jest siedzibą gminy Nagłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Przełaj

Przełaj,świętokrzyskie

75 000 zł2 300 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, słoneczna działka (23 a), szerokość działki 16m, stary dom, stodoła, niewielki sad. Położona w centrum wsi, niedaleko przystanek autobusowy, 12 km od Sędziszowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij